Läbipääsusüsteem

Viige oma rendiettevõte uuele tasemele meie võimalusterohke läbipääsu süsteemiga. Alates koosolekuruumide ustest kuni lao sisenemisteni. Võimaldage oma töötajatel ja klientidel hõlpsasti iseseisvalt ruumidesse juurdepääs.

Icon

Väravad ja garaaži uksed

Väravad, garaažiuksed ja muud elektrilised uksed saab meie süsteemi abil toimima panna.

Icon

Pakiautomaadid

Vii rendiprotsess uuele tasemele: kontaktivaba ja rakendusevaba juurdepääs, sujuv integreerimine teie kodulehega - rendi kõike lihtsalt.

Icon

Turvasüsteem

Integreeritud turvasüsteem koos turvakaameratega lisab teie rendiruumidele lisaturvalisuse.

Icon

Ühendatud raamatupidamine

Sujuv raamatupidamine API-ühendatud lahenduse abil. Unustage käsitsi arve koostamine ja paberimajandus. Rentster koostab arved automaatselt ja saadab raamatupidajale teie eest.

Icon

Vähem käsitööd

Rentsteriga koos muutud efektiivsemaks - vähendame käsitööd igal sammul, et teie äri töötaks teie eest ja teie saate tegeleda sellega mida te päriselt armastate.

Icon

Renditöökoda

Raplas avati iseteeninduslik autoremonditöökoda, mis töötab 24/7, tasumise ja allkirjastamise järel saab klient iseseisvalt uksed avada ja töökoda iseteeninduslikus korras kasutada.

 • Kasutusele võetud Rentsteri võimalused

  Tasumine, digiallkirjastamine, valvesüsteem, valvekaamerad, uste avamine, koduleht, broneerimine ja planeerimine, liidestus Merit Aktiva raamatupidamisega. www.renditookoda.ee

Shape
Võta meiega ühendust

ja küsi pakkumist
  Helista

  +372 525 7842

  Tule läbi

  Keemia 4, Tallinn, Estonia

  illustration

  Säästke aega, raha ja energiat

  Rentster aitab rendifirmadel automatiseerimise kaudu säästa väärtuslikke ressursse - aega, raha, energiat. Automaatse uste avamise ja sulgemise lahendusega aitame rendifirmadel pakkuda renditeenust kuni 100% digitaalselt, välistades vajaduse koha peal viibida või isegi helistada. Seadmete lisamine Teie ustele, kappidele, aedadele on kiire ja lihtne. Kui rendiperiood on alanud, saab klient iseseisvalt ukse, kapi või ruumi avada. Lisades jälgimiskaamerad, on süsteem ka turvaline. Kõik sulgub ja lukustub ise.

  • Tark läbipääsusüsteem
  • Targad valvekaamerad
  • Nutikas haagiselukk
  • Ühendatud sõidukite positsioneerimine

  Westmeri Jahisadam

  Alates 2024. aasta hooajast saavad kõik külalised nautida sujuvat ligipääsu väravatele, duširuumidele ja saunauksele oma nutitelefonide abil. On möödumas need ajad, mil tuli otsida võtmeid või oodata personali abi. Nüüd, kui külalise saabumisel sadamasse tasutakse, avanevad koheselt külalistele kõikjale digitaalselt läbipääsud. Täiendavate rakenduste allalaadimine pole vajalik ega ka keerulised juhised - lihtsalt maksa ja lase maagial juhtuda.

  • Kasutusele võetud Rentsteri võimalused

   Tasumine, uste avamine, koduleht, broneerimine ja planeerimine. www.westmeri.ee

  Rendiettevõtted saavad oma äri automatiseerida kuni 100%

  Automatiseerige oma rendiäri.
  Kuidas?

  Planeerimine

  Rentimine algab planeerimisest ja planeerimine algab kalendrist. Rentster pakub keskset broneerimiskalendrit Teie renditoodetega Rentster.ee platvormil ja Teie enda veebis samal ajal. Kalender võimaldab ka jagamist veebi, Google'i, nutitelefoni ja töölaua kalendrirakendustele. Rentsteri platvorm aitab Teil analüüsida, planeerida, turundada oma tooteid ja palju muud.

  Broneeri ja telli veebist

  Kui hakkate kasutama Rentsteri kalendrit ja kasutate seda ka oma veebisaidil läbi Rentster iFrame'i lisandmooduli, kuvatakse mõlemas keskkonnas sama broneerimiskalendrit ja broneerimiseks saadaolevaid ajavahemikke. Seda iga rendiartikli kohta, mida Teie kliendid saavad seejärel rentida kas Teie enda veebist või Rentster.ee portaalist.

  Transpordikulude arvestus

  Rentster pakub Teie rendifirmale ja klientidele transporditasu kalkulaatorit. Rentsteri kalkulaator kasutab Teie laoaadressi ja kliendi sisestatud sihtkoha aadressi, arvutab transporditasu ja lisab selle arvele.

  Kiire veebipõhine makse

  Valitud rendikaupade, rendiperioodi ja lisatud transpordi põhjal laekub kliendilt makse kohe. Ei mingit ootamist, ei mingit sularaha.

  Digitaalne leping

  Rentster sisse on ehitatud digitaalse allkirjastamistamise funktsioon, millel on õiguslik kehtivus mõlemale poolele. Enam pole vaja pabereid, kõik Teie veebitellimused saavad kinnitatud digiallkirjaga. Allkirjastatud konteinerid saab alla laadida tellimuste nimekirjast.

  Ava kapp, uks digitaalselt

  Kui kõige eelnevaga on hakkama saadud digitaalselt, siis miks mitte avada kliendi jaoks uks, kapp või värav samuti digitaalselt? Ja kui soovite, andke kliendile võimalus uks ise avada. Kasutage Rentsteri automaatikat! Be innovative, let the rental business work for you!

  Shape
  Võta meiega ühendust

  ja küsi pakkumist
   Make a call

   +372 525 7842

   Location

   Keemia 4, Tallinn, Estonia